Şirket Profilimiz

BD Yapı İnşaat

Şirket Profilimiz

BD Yapı İnşaat olarak firmamız 30 yıllık bir tecrübeye sahip ve babadan oğula devam eden önce kalite ve insana saygıyı benimseyen, özellikle kaliteden asla vazgeçmeyen bir firmadır. Bizim en önemli prensibimiz asla kaliteden vazgeçmememizdir.

BD Yapı İnşaat, güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektörde aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içerisinde yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek en mükemmel sonuca ulaştırmak için çalışıyoruz.

Şirket sahipleri, kendi deneyim ve uzmanlıklarını bir araya getirerek ortak bir vizyon oluşturmuşlar, tamamladıkları projelerle BD Yapı İnşaat'ı kısa zamanda sektörde güvenilen, prestijli ve her kesimden insanın birlikte iş yapmak istediği bir şirket haline getirmişlerdir.​

BD Yapı İnşaat, yapı denetim ve proje kontrolü için gerekli yasal yeterliliği alarak daha dayanıklı ve nitelikli yapılar inşa etmek, günden güne yenilenen, modernleşen inşaat sektörüne yenilikçi ve farklı bakış açıları getirmek, olağan projeler sunmak yerine yaratıcı çözümler tasarlamak, teknolojik gelişmeleri doğrudan projelerine aktarmak ve bu alanda lider olmanın vizyonuyla, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda her ölçekte yapı projeleri üretmek ve uygulamaya geçirmeyi misyon edinerek kurulmuştur.

Hayata geçirdiği eşsiz yatırımlarıyla hayallerinizi inşa eden BD Yapı İnşaat; nitelikli ve marka değeri olan her türlü inşaatın yapım taahhüdü konusunda deneyim sahibi ekibiyle üst düzeyde bir kalite seviyesi yakalamış ve kendini defalarca kanıtlamıştır. 

İletişime geç!

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve bizlere ulaşmak için lütfen iletişime geçiniz.